Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xerxész

    őstag

    válasz wolfman #22 üzenetére

    Több, mint valószínű, hogy meg van már írva a történet vége. Szerintem azt még Corey May megírta az elején.
    Csak ugye ez úgy megy, hogy ha mondjuk egy sima trilógia lett volna és mindhárom része nagy siker lett volna, akkor mi lett volna az AC lezárása után? Semmi...bevételkiesés. És ki kell találni megint egy új címet, aminek MUSZÁLY befutnia, mint az AC-nek.

    Ehhez képest a következő helyzet állt elő (szerintem): megcsinálták a "kérdőjel" kategóriába tartozó első részt, ami a monotonitása ellenére befutott. Aztán csináltak egy 2. részt, ami jóval túlszárnyalta az elsőt mindenben és azóta is a rajongók kedvence. Ezzel elkönyvelték sikeresnek a sorozatot, majd áttették a fejőstehén kategóriába. Facsarjunk ki belőle minden centet, amíg van rajongói érdeklődés, aztán ha már halódik a sorozat, áttesszük a "döglött kutyák" közé (minél költséghatékonyabban vezessük ki a piacról vagy tegyük mélyhűtőbe hosszabb időre), és bedobjuk a sorozat lezárását szolgáló történetet, ami mint írtam, már meg lehet írva előre. Csak valószínűleg mindig kicsit módosítani kell, mert a nem tervezett részekkel bejött új sztorielemeket is bele kell illeszteni a majdani lezárásba.

    De úgy tűnik, hogy mivel mi kajáljuk a sorozatot a relatív történelemhűsége és a szinte határtalan kor és helyszín kivitelezés miatt, az AC még nagyon sokáig fejőstehén lesz...és nem lesz lezárása.

Új hozzászólás Aktív témák