Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 01101010111

    csendes tag

    Én már az előző két részt is kontrollerrel vittem végig és meg kell mondjam semmi bajom nem volt vele, tényleg kényelmes volt és praktikus (xbox-os jó pc-hez is és jó a minősége is, ráadásul kényelmes is).

    Egy Total War-nál, FPS-nél még érteném is a felháborodást, de ez tipikusan az a játék, amit kontrollerre találtak ki. Alan Wake, Batman sőt a Skyrim is tökéletesen játszható vele, ha valaki azon rágódna, hogy egy játék miatt nem fog venni, arról nem is beszélve, hogy némelyik autós játékhoz is jól használható. Akinek évi 5 játékra pénze van, nehogy ne tudjon már venni egyet magának, legfeljebb egy játékkal kevesebbet vesz idén, ahogy én is tettem anno.

    Gondolom nem jellemző, de ha a PC-t és a TV-t összekötötted, akkor meg még inkább létjogosultsága van a (vezeték nélküli) kontrollernek. Persze értem a másik oldalt is, nekem is van egy minőségi, kényelmes egerem, ami szintén csökkentette az egy évben megvásárolt játékaim számát, de egyszer kell megvenni és hosszú évekig jól szolgálnak ezek az irányító eszközök, könnyen hozzá lehet szokni.

Új hozzászólás Aktív témák