Új hozzászólás Aktív témák

  • wednesday

    őstag

    A játék gyönyörű, a környezet mesterien kidolgozott, nagyon hangulatos középkori környezetet varázsoltak a készítők.
    Az előzetes videókból én azt szűrtem le, hogy az elmúlt évek csúcs játéka érkezik nemsokára.

    Aztán sajnos már az elejétől átjárta kicsit a monotonság és aztán egyre fokozódott. :(
    Én kicsit Hitman-esebb játékmenetre és POP-osabb irányításra számítottam, annak örültem volna. Persze nem 100%-ba ezeket a játékstílusokat középkori környezetbe, csak a döntési szabadság és irányítás érzetében.

    Döntési szabadság, pl: hogyan nyírom ki a delikvenst, hogyan milyen módon térképezem fel a célszemélyt, megfigyelni aztán a nyilkosság módja. Nemcsak ez a "odarohanok és leszúrom aztán futás a legközelebbi szalmarakásig". Első 2-3-nál még hangulatos meg látványos aztán...na meg persze a 4 féle mellékfeladat.

    Az irányítás meg azért nem tetszett mert túlságosan automatikus mind a mászás (bár az zavart kevésbé) mint a harc.
    Nem éreztem, hogy én irányítom a főszereplőt, eléggé inaktív volt a játékmenet " a megfelelő pillanatba nyomj meg 1 gombot és nézd végig az animációt." Inkább passzív animáció nézegetés volt mint aktív harc vagy hárítás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák