Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blade zte

    őstag

    válasz shaddam #24 üzenetére

    Aha, de sokan nem engedhetik meg, hogy az alap konzol mellé egy szinte csakis játékra valót vegyenek. Az általad felsoroltak az összes alap, amit droidon sem kell mindig letölteni. A gta3, vice city,modern combat 3-4 az holmi app, persze... . Ps vitán ezzel szembe kiadtak egy hótgagyi COD-ot. Ismételni tudom magam, hogy a ps vita konzol, a gamepad pedig olyan mint a PC: cserélni kell néha, hogy hardverileg megmaradjon, de több dologra használjuk sokkal.

    Ömmm valami normális navigációs alkalmazás paletta? Office dokumentumok nézése,editálása? Adobe flash player?

    Oppo find 7 astro black

  • gubacsino

    aktív tag

    válasz shaddam #24 üzenetére

    Még az a szerencse hogy már a SONY nál sem feltétlen így gondolják. És a bevételeken érzik , hogy az ma már kevés.
    Mert amit felsoroltál, akkor miért tették bele a PS VITAba? És a Sony mért támogatná
    ezt?
    Az Archos semmiben nem különbözik a SONYtól. Abban hogy is felismert, ma már a klaszikus handheld konzol nem elég.
    Azért mert a SONY a játékokkal kezdte, és csak utána jöttek az egyéb szolgáltatások? Na bum az Archos a másik irányból közelít. Vagy mert szerinted nincsenek rá "épkézláb" játékok? Ez csak ízlés dolga. Azzal meg nincs értelme VITAzni :)) (nem bírtam kihagyni :DD
    Én a World of Goo val teljesen jól elvoltam a Plant Vs Zombirol nem is beszélve.
    Ha csak játékra lenne, nem kéne, ha csak TAB, szintén nem adnék érte egy petákot sem. Ha tetszik velem van a gond, mert én vagyok a célközönség.

    Emulátorokkal hogy áll a VITA? ;] Szerintem a GBA,PSX,SNES,SGEN néhány ezres választékából csak találok pár "épkézláb" játékot. Ha más nem a FlashBack el és a Final Fantasy Tatics gyengén sikerült "app"-okal elleszek ismét egy darabig. Gran Tourismo van VITA ra? ;] ;] ;] Mert Andriod ra van :P Amennyiben tudja, privátban érdekelne még néhány kapcsolód kérdés ;)

Új hozzászólás Aktív témák