Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ereshkigal

    őstag

    válasz mikromanus #947 üzenetére

    Sok helyet adott, amit szerintem az emberek többsége csak továbbértékesítési céllal nyúlt le; főleg látva az ilyen WTS 20x 16x16 kezdetű hirdetéseket. Akinek továbbra sincs földje, az kapott +1 lehetőséget, vehet olcsóbban földet sz.r helyen. :)
    Minden más még csak a jövő, momentán nincs se quest, se craft lehetőség, se ostrom, semmi. Nem sok értelmét látom annak, hogy már most kijött a "kiegészítő", így üresen. Majd ha lesz hozzá tartalom...

  • Ghoosty

    őstag

    válasz mikromanus #947 üzenetére

    Köszönöm a választ. A rifteket ismertem, de az alapvetően PvE tartalom. Tegnap pont bevágódtam az Immortalosokhoz, egy grimhast riftre, de valamiért a boss-t nem akarták leölni aztán szétszéledt a csapat. Crimson riftnél már 2x voltam és minden quest meglett, de a bosst ott sem akarták leölni, pedig teljes volt a raid. (Az előző alkalommal mondjuk megértettem, elég kevesen voltunk, nem is jutottunk el a bossig.)

    Halcyona még érdekes lehet, de ez a war nekem csalódás volt. Nem olvastam utána ezért azt hittem, ez a war ez olyasmi, mint WoW:BC-ben az open world PvP helyek. Azokat imádtam és ha a te frakciód nyert, akkor azon a területen kaptál bónuszt. Ha arra jártam és épp aktív volt, mindig csatlakoztam. A legjobb PvP emlékeim onnan vannak. Mivel lehet számítani, hogy kb mikor lesz war, ezért azt gondoltam, hogy készülnek rá az emberek és akarnak PvP-ni.

    Két dolog miatt kezdtem el játszani. Az egyik, hogy PvP orientált játék és hogy jó a craft rendszer benne. Free ként egyértelmű csalódás volt a craft, de azzal még együtt tudok élni. De most a PvP-ben is csalódtam, a céltalansága miatt. Azért még nem adom fel, keresem benne a jót. Pl rájöttem, hogy kirakom ablakba kis felbontással, akkor egy sorozat részt meg tudok nézni és közben irányítgatom a csacsit. kb 45 perc alatt lehet elérni Cinderstone-ból Gweonid forestbe és majdnem 10 aranyat hoz. Így már közel 90 goldom van 34-es szinten, de az apex ára csak kúszik felfelé.
    Játszani elég kevés időm van, így nem éri meg előfizetni. (Nebe szerver nyitása óta játszok és eddig jutottam.)

    Megszüntetted a guildet?! Pedig a legjobb nevű guild volt az Archeage világában. :(

Új hozzászólás Aktív témák