Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz valakky #79 üzenetére

    "arról, hogy ennyi rengeteg ész van a cégnél, hogy nem az adott feladatra választanak gépet, arról nagyon nem a dell tehet."

    Senki nem írt olyat, hogy a Dell tehet róla. Leírtam, mi minden fut a gépen, és ehhez mit vettek. Erre a feladatra pedig szar ez a gép. Az okítás az megy, az értő olvasás már kevésbé.
    GYK.: A hardver siralmas, nem a márka.

    "bár madarat tolláról, céget beosztottjáról, ha már egy házon nem talál valami magát IT-snek bemutató/tartó szagember nyitási lehetőséget, de legalább ki szardellezi magát"

    Itt két apró gond van. Egyrészt ugye se csavar, se fül (fentebb már leírtam, de ezek szerint a szövegértelmezés sem zökkenőmentes :D ), és mivel nem nagyon jártam utána, milyen garanciális feltételek vonatkoznak a gépre (lehet-e megbontani, stb.), így nyilván nem álltam neki szétszedni.
    A nagyobbik gond az, hogy sehol nem írtam, hogy IT-s lennék. De még csak nem is mutattam be magam IT-s szagembernek. :D
    Egy kicsit kreatívabb irányba orientálódok. Mancika sírása nem hoz lázba, mert nem működik a nyomtatója.

Új hozzászólás Aktív témák