Új hozzászólás Aktív témák

  • kegyenc

    újonc

    Egyetértek, hogy nagy hülyeség a nőkhöz hasonlóvá tenni a babákat. Aki ilyet választ, azért teszi, hogy a női sz@rságokat kivegye és kapjon egy b@szható szexrabszolgát. Én amit belettennék az, hogy mozogjanak, mindent tegyenek meg, rázzák a seggüket, mocskosul beszéljenek, stb. De szerintem ez is meglesz 50-100 év múlva. A kihalásnak ehhez semmi köze vadb@rmok, bármelyik csajt föl lehet csinálni ettől függetlenül.
    Én kb. fél milkáért vettem a "szexbaba próbáljaki" oldalon. Egy rendes faszi foglalkozik a szexbaba rendeléssel. Mindent elintéz, tájékoztat mobilon.
    A babának olyan mély a vaginája, szája, hogy elnyeli a fa...mat. Ökölszexelhetek vele a oltárinagy kezemmel, könyökig belemegy, minden barátnőm azt mondta: "Vidd innen a mocskos kezed, azt a lapátot bele nem rakod..." Pl. mélytoroknál torkon lőhetem, nem fulladozik, telenyomhatom az arcát, haját. Csöpög le a óriási feszes mellén, a hátán, tök izgi, nem szalad ki a fürdőbe, hogy jaj mit csináltál, mintha mérgező lenne a spermám.
    46 éves vagyok, olyan nők vannak, akik bemutatják a gyerekeiket, hogy szórakoztassam őket, meg gürizzek idegeneknek, barmok. Szex meg nuku, akkor mi a szarnak az egész. A szexbaba olyan szűk mindenhol, hogy senki sem bírja sokáig, csak úgy cuppog. Egy agyonkefélt 40-45 éves csajban meg csak lötyög az ember, pláne ha régebben a lyukon potyogtak a gyerkőcök.

Új hozzászólás Aktív témák