Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sunchild

    csendes tag

    válasz Bog #376 üzenetére

    iPhone 4 update a mai napról:

    Ma Bozsok környékén jártunk (igen közel az osztrák határhoz, a magyar T-Mobile elég gyenge ott), a következő volt a helyzet:

    iPhone 4 átváltott roaming módba (T-Mobile AT viszonylag erős arra), a BB Bold 9700 kb. közepes erősségűt jelzett, EDGE adat módban. A BB-ről csörgettük a romaing módban levő iPhone-t, bal kezemben tartva 5 alkalomból három calldrop. Feleségem másik telefonjáról (szintén BB 9700) az én BB-met csörgetve stabil maradt a hívás, akkor is, amikor a BB-t ugyanarra a hálózatra (T-Mobile AT) tettem. Feleségem jobb kezében az iPhone, 5-ből mind az öt hívás stabil, bal kézben tartva, 5-ből egy hívás calldrop. Hazafelé menve, Szombathely közepén mind a két BB-n és és az iPhone-on is teljes térerő. A helyzet ugyanaz: nekem bal kézben tartva majdnem minden 5-ik hívás elmegy (mondjuk ilyen melegben jól izzadt a kezem), asszonynál bal kézben kb. minden tizedik, jobb kézben semmi. Kicsit hülyének néztek minket azért Szombathelyen a főtéren... :DD Amit az eddig tapasztalatokból eddig ÉN tudok leszűrni, KIZÁRÓLAG EZZEL AZ IPHONE-nal, hogy bizonyos helyzetekben, viszonylag jól reprodukálhatóan, normálisan, bal kézben tartva bizony van calldrop. Akinek nem jelentkezett, azt irigylem, de örülök neki, hogy neki stabilan működik a hívás. Próbálok még a napi használatról infókat összegyűjteni. Minden egyéb funkció egyébként, gyönyörűen, tökéletesen működik...

Új hozzászólás Aktív témák