Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoolla

    aktív tag

    válasz HarleyCustom #3215 üzenetére

    Igen de azon meg a kamera nem annyira menő...

    CharlieDrop:
    Használtam tegnap egész nap a telóm így az alap appok nélkül és most már jó és elhanyagolható az a néhány lagg itt ott meg a néha előtűnő micro akadás.
    Nem tudom, hogy konkrétan melyik app lehet a ludas. Azt tudom, hogy a facetime nem kellett hogy fusson a háttérben csak elég volt bekapcsolva lennie a settingsben. Ahogy kikapcsoltam és letöröltem, máris érezhető javulás volt a telón. Amúgy az összehasonlításom az i8-cal nem volt teljesen korrekt, mert erre (xs) felkerültek Az alap appok míg a 8-ról legyalultam őket, ahogy mindig letöröltem azokat az összes eddigi telómról. Tehát valójában fogalmam sincs, hogy milyen az i8 azokkal az appokkal együtt. Erről elfelejtettem letörölni amikor reseteltem és most hogy nincsenek a telón, nem roszabb az xs a 8-nál side by side, legalább is láthatóan.

    Ide is írom, ha valaki még lát ilyen microakadásos problémát az xs-en és nélkülözni tudja az alap appokat, mint pl a facetime, imovie, iband stb, akkor törlés és javítva lesz a probléma.

    [ Szerkesztve ]

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Új hozzászólás Aktív témák