Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Naughty9011 #159 üzenetére

    elég macerás, de megoldható itt is. én pont egy f1-es futamot töltöttem le még anno, mert én sem tudtam megvárni, hogy hazaérjek. de amúgy erre laptopot használok, az mindig nálam van, kivéve nyaralás. na, akkor szedtem le telefonra a futamot.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • opr

    veterán

    válasz Naughty9011 #159 üzenetére

    Na igen, ez pl egy teljesen valid felhasznalasi mod, valamiert en felteteleztem, hogy ezeket siman stream-en nezik a nepek, de ez reszemrol ugy latszik, hiba volt. :R

    Amugy nekem is droid van, pont azert, mert a barmilyen jellegu korlatozasok megfekszik a gyomrom hamar, plane, ha ennyit koltok egy eszkozre. Pl azert is merges vagyok meg mindig, hogy el kellett engednem a jack csatit, pedig egy eleg fasza bt fejhallgatoval tolom. Egyszeruen en ugy vagyok vele, hogy ha felsokategorias arat fizetek ki, akkor ne kelljen mar kompromisszumot kotni semmilyen teren, es ez igy kapasbol ki is lovi a barmilyen iCucc megvetelet.

    Ettol fuggetlenul nem tartom oket (iCuccok, illetve most kiemelve az iPhone-t) rossz cuccoknak, csak nem nekem valo. Van, akinek eszebe se jutna olyanra hasznalni a telefonjat, amit nem tolnak eleve az orra ala, vagy van olyan, aki mar annyira apple okoszisztemaban mozog, hogy barmi mast venni hulyeseg lenne, mert hianyozna neki az osszhang, vagy csak siman van, akinek ez tetszik, meg tudom erteni azt is. :)

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák