Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Friczy #737 üzenetére

    Egyébként ez a felbontás kérdés érdekes.

    3 éve használom a 6s Plus-t, nagyon megszokta a szemem annak a felbontását, a kijelző arányait stb. Ugye az a kijelző 1920-as. A Xr-é alacsonyabb felbontású valamivel, ugyanakkor nagyobb.
    Próbálgattam előtte, mert nem tökéletes a látásom, és a nagyon apró betűkkel már problémám akadt (de ugye a hiúságom nem engedi, hogy nagyobbra vegyem a betűméretet :D). A Xr-en sokkal jobban látom olvasni a betűket azonos beállítás mellett (nagyon sokat fórumozok telefonról, és általában is nagyon sokat használom internetezésre), a betűk az alkalmazásokban is nagyobbak, jobban olvashatóak, a fórum mobilnézetben és teljes asztali nézetben is nagyon jól kezelhető. Kár volt tartanom tőle, nagyon jó a kijelző és nagyon bevált.

    Lehetséges, hogy ebben az is benne van, hogy appokat már inkább ezekre az újabb modellek-beli kijelzőkre optimalizálnak és azon tesztelnek, mint a korábbi modelleken, mindenesetre magam is meglepődtem azon, hogy használhatóbbnak érzem ennek a kijelzőjét, mind a korábbi full hd kijelzőt. Minőségbeli különbséget én a magam részéről egyáltalán nem látok benne.

Új hozzászólás Aktív témák