Új hozzászólás Aktív témák

  • Jegesmaci81

    aktív tag

    Ha pusztán a vasat nézzük tetszik/Nem tetszik az XS/XS MAX felveszi a versenyt a többi csúcs készülékkel. Az Xr pedig kijelzőt kivéve tönkreveri a középkategóriát ahova szánják.

    Az IOS-t szembeállítani az androiddal szerintem ízlés dolga manapság.

    A ár nagyon durva. Ólcsóifon 300ezer, drágaifon akár 570ezer. :Y Ezt az árat viszont nem a telefon hardwere miatt kell megfizetni, sokkal inkább a szoftverek/szolgáltatások miatt. Ez van! Mindenki döntse el hogy kell vagy nem.

    Amit viszont nem értek! Az applenek vannak forradalmi ötletei, meg szuper szolgáltatásai. A Droidos vonalnak mi a manóért a fos dolgokat kell lekoppintani??? Miért a notchot lopják el? Miért a jack-et hagyják el ami egyhatalmas hülyeség! (Egy jó BT füles 100e Ft aminek a minősége kb egy 30ezres vezetékes fülessel ér fel) Lopják el a gesztusvezérlést vagy a Face ID-t! (Tudom vannak próbálkozások de a gyakorlatban meg sem közelítik az Apple színvonalát)

    Kimondottan az Xr-ről pedig csak annyit hogy az összerakás minősége elképesztően minőségi. Egyetlen kínai vagy koreai sincs így összerakva. A 3Gb ram viszont fájó pont. Az X óta panaszkodnak a felhasználók hogy kevés. Nem értem miért kell ezen spórolni.

Új hozzászólás Aktív témák