Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz Syl #10041 üzenetére

    De nem mindegy, mire használják, vagy mire van engedélyezve. Én mondjuk sehol sem mentem el a kártya adataimat, vagy ha igen, akkor meg a virtuális kártyáét, azzal nagyjából semmit nem lehet kezdeni. Tiltom az alkalmazáson belüli vásárlást is, ha nagyon kell, akkor arra az időre engedélyezem, aztán újra tiltom. Nem csatlakozom sose nyílt wifire sem. Nem nagyon dugdosnám leolvasókhoz a telefonom sem szerintem, akkor se ha lehetne. A sarki boltban se kártyázok. Kicsit lehet, paranoid vagyok, de nekem így jó, ezért nem hiányolom a telefonos fizetést sem. A PayPasshoz meg semmi köze az Apple-nek, csak példa volt. De az is necces, szerintem. 5e forintig csak oda kell tartani és ezt 10x vagy 20x meg lehet csinálni, mire PIN-t kér. Ha ellopják a kártyám, max gyanús lesz a rövid időn belüli forgalom, aztán a bank jóindulata, hogy kártalanít vagy sem. Nekem nem tetszik a PayPass. És amíg a weben kettős hitelesítés felé megyünk, meg az internetes vásárláshoz SecureCode van, a másik oldalon meg ész nélkül lazítjuk a feltételeket. Nekem nem tetszik. Erre írtam, hogy nem hiányolom a mobil fizetést. Jelen formájában, egyelőre.

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák