Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsiii92

    aktív tag

    válasz tutitibi #4927 üzenetére

    Nagyrészt rendben. Ha mégsem, 3 napon belül elállhatsz a vásárlástól.

    Annyi, hogy ezek a telefonok nem hazánkban forgalmazott telefonok, hanem csak simán EU régiósak, ezért az Apple 1 év világgarancia vonatkozik rá, nem az itthoni 1 év gari + 1 év szavatosság.

    Viszont a hivatalos APR-ek szervizelik, de nem indul újra az egy év, ha cserélik a készüléket. Amennyiben a garanciából kevesebb mint 90 nap van, akkor viszont újra kitolják 90 napra. Lényegében ennyivel kapsz kevesebbet. Támogatom, hogy hívd fel az egyik szervízt a magad megnyugtatása érdekében. Én az iStyle szervízt kérdeztem ezekről, mivel az én 6S-em sem itthon vásárolt telefon, hanem USA régiós.

    Meg persze ezekre nem igazán lehet biztosítást kötni, szóval van hátránya is, de egy megbízható boltból támogatom a vásárlást. Egy ismerősöm most fog vásárolni azt hiszem a mobilcornertől, az arukereson jó az értékelésük és a telefonon is segítőkészek, állítólag. Ők elmondták, hogy a telefon EU régiós, 1 év gari aktiválástól, és a számlára ráscannelik az IMEI-t arra az esetre, ha esetleg annyira tönkre menne a telefon, hogy nem lehet kinyerni belőle.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

Új hozzászólás Aktív témák