Új hozzászólás Aktív témák

  • joceszko01

    csendes tag

    Sziasztok! Szeretném megosztani veletek a tapasztalataimat.
    Elég sok telefonom volt már, főleg androidos vonalon, bár volt egy kis kiruccanás egy ideig Wp-re (Lumia 735) illetve volt 2 hétig egy Iphone 4 amiben nem volt jó a wifi ezért hamar megváltam tőle.Akkor már elég gyenge volt szegény, nem is hagyott bennem mély nyomokat.Utána voltak androidos telefonjaim HTC One M7,Sony Xperia Z1 compact Samsung galaxy S3 stb. Végül Samsung Galaxy Note 3-ról váltottam Iphone SE-re.
    Nagyon nagy volt a mérete már nekem és gondolkodtam a kisebbre váltáson de nem nagyon volt alternatíva.A Sony Z széria compactjai csalódást okoztak így az kiesett.Sokat vacilláltam az 5S és az SE között, végül mégis az SE mellett döntöttem mert lejárt az előfizetésem és vehettem kedvezményesen telefont,Az 5S lett volna 50.000 az SE pedig 98.000.A Note 3-at eladtam 50-ért így csak 50-et kellett rápótolni és lett egy SE.
    Már a Note 3 is olyan volt hogy nem nagyon kellett törődni vele csak használni de az SE az még inkább ezt az érzést kelti.Kivettem a dobozból, feltelepítettem azokat a programokat amik kellenek és azóta csak használom.Külsőre nagyon tetszik a telefon, már amikor kijött az Iphone 5 akkor nagyon megtetszett.A rendszer nekem teljesen megfelel, androidon sem cserélgettem romot meg ilyenek hanem csak használtam így a zártságát nem érzem hátránynak.Talán a zenék másolása lehetne egyszerűbb de ha megszokja az ember akkor már nem zavaró.
    A billentyűzetben nagyon tetszik hogy szóközzel beilleszti a javított szót így nagyon gyorsan lehet gépelni.Nagyon hamar megszoktam a méretét, az 5,7 colos kijelző után felüdülés.Persze tartalmat fogyasztani kényelmesebb nagyobb kijelzőn, de ezen is meg tudok oldani bármit amit a nagyobb kijelzőn.
    Imádom hogy a böngészőben ha elindítok egy videót rögtön teljes képernyőre teszi.
    Az akkumulátor nagyon jó, 2 napot kibír úgy, hogy fényképezek, internetezek, zenét hallgatok.
    Nem bántam meg a váltást nagyon pozitívak a tapasztalataim.
    Remélem segítettem azoknak akik gondolkodnak hasonló váltáson.

Új hozzászólás Aktív témák