Új hozzászólás Aktív témák

  • Giles74

    csendes tag

    Sziasztok! Korábban már kérdeztem, de nem nagyon tudott válaszolni senki, pedig másnál is jelen van ez a probléma. Azóta hátha a frissebb közönség is találkozott vele. Gyakran a bejövő hívásoknál nem villan fel a képernyő és amikor én manuálisan felébresztem nincs ott a csúszka sem, így nem is tudom felvenni. A fölső vékony sávban, ahol az óra, a wifi és egyéb jelzések vannak, ott jelenik meg egy kis telefonkagyló ikon, arra nyomva jön elő a csúszka, ahol már fel tudom venni. Felveszem, de még utána is csörög 2-3-at, mire beszélni tudok. A hívó fél érzékeli, hogy fölvettem, de azalatt amíg nálam még ezután is csörög, nem hall engem. Annyit sikerült kiderítenem, hogy az airpods lehet a ludas ebben a kérdésben, mert ha sokáig nem használom, akkor helyreáll a dolog. Olyan, mintha még mindig bluetooth kapcsolatban lennének, annak ellenére, hogy a füles a tokban van. Korábban kipróbáltam, hogy újrahúztam az ehész telót, akkor jó volt egy darabig, de utána megint elkezdte ezt csinálni. Valaki találkozot ezzel?

Új hozzászólás Aktív témák