Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96302336

    törölt tag

    Megirigyelték a Sony termékrendszerét? Annál látni pont ilyent, hogy nem tudod melyik modell van a kezedben. Ott is csak SoC frissítés, és egy-két apró plusz, ennyi. Mindezt sokkal olcsóbban.

    Azért változtattak a dupla kamera állásán, mert már Cupertinoban is unják a vertikális videókat. Hátha a júzer végre rendesen fogja az a nyomorult telefont videózáskor.

  • #96302336

    törölt tag

    válasz Fryskitt #203 üzenetére

    Ez az ökoszisztéma megvan droidos vonalon is.Tehát nem egyedi. Az már igaz, hogy az ios vonalon volt meg legelőször, de hamar rájött a többi konkurens , hogy nekik is kell egy hasonló rendszer, ha lépést akarnak tartani. Meg merem kockáztatni, hogy mára bőven utolérte a google sőt, hozott egy két jobb ötletet is, erre jó példa a DEX a Samsung részéről is. Az érthető, hogy akinek már egy kiépült rendszere van Apple termékekből, MBP, PAD, az evidens, hogy a telefonja is Apple lesz. De mi van azokkal a power júzerkekkel, akik nem tudnak Apple terméket használni pusztán azért, mert nem létezik mac-re, ios-re az a szoftverkörnyezet, csak Windowsra. Ők biztos, hogy nem fognak MBP-n dolgozni, így az ökoszisztéma máris egy egész más irányba indul. Az én munkám is Windows only rendszerekre épül, és esély sem lesz arra, hogy apple kompatibilis legyen. Másrészt vannak olyan Android only programok, amik sosem lesznek ios-en. (ez igaz visszafelé is)
    Minkét rendszer kellően jól ki van építve ahhoz, hogy csak a felhasználási igényeket kelljen hozzá megválasztani. Így lesz olyan, ami csak apple környezetben megy, lesz olyan, ami kereszt kompatibilis, de bőven van csak Windows only rendszer is.

  • #96302336

    törölt tag

    válasz Totheground #254 üzenetére

    Aki képes még a Windowst is warezolni, az sem teljesen normális. Elég sok oldalon lehet tényleg normális áron venni VALÓDI, legális win10-et. (egy géphez kötve, notin nincs kérdés, Asztalin meg alaplaphoz van úgy is kötve.) Office-ra ott a libre, ingyé', és szerintem még jobb is, Vírusirtókból is kismillió ingyenes van, nem kell havi kód sem. Pl. a gépemhez járt a Windows, a másikhoz pedig megvettem. A franc sem akar kínlódni a törésekkel, és a járulékos adware bombával, ami hozzá jön.

Új hozzászólás Aktív témák