Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bossyy

    tag

    Megvan még itthon az iPhone 4 -esem. Megtartottam, mert szerintem a legszebb iPhone ever. A maga korában űrhajó volt a többi telefonhoz képest (elöl-hátul üveg, 2010-ben 960x640 es kijelző felbontás stb ) és szerintem (feketében) még mindig gyönyörű. Viszont nézem, hogy még mindig ugyanolyan a menü, ugyanazok a színek, ikonok, felépítés, struktúra és elnyomok egy csendes ásítást. Emlékszem, amikor megjelent az érintő felületes Symbian, majd a kapacitív Nokiák (X6-C7-E7-N8), hogy ment az siránkozás (itt a mobilarena tesztjeiben is), hogy nem változik semmit a felület, unalmas, nem fiatalos, nincs semmi újdonság stb. Pedig az a rendszer kb. 1000 x inkább testre szabhatóbb volt, mint az iPhone-é. Amennyiben következetesek lennének a tesztelők, akkor már csak emiatt szétszednék az iPhone-okat, mint annak idején a Nokiát. Ha már a felület ugyanúgy néz ki, legalább a külsőben lenne valami fejlődés, de a 6-os óta az összes almás telefon szinte ugyanolyan...és szerintem egyik sem éri el a 4-es szépségét. Persze ez utóbbi szubjektív.

Új hozzászólás Aktív témák