Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lolal

    senior tag

    Sziasztok egy kérdéssel fordulnék hozzátok :) !

    Jelenleg egy Samsung Galaxy S6 tulajdonosa vagyok. De úgy éreztem 2015 óta már eljött a váltás ideje. Megvagyok elégedve a készülékkel, nincs vele semmi gondom, de 3 évente szoktam azért váltani a telefonokat. A napokban utamba sodródott az iphone 7 meg a 8 is. A galaxy s6 üveghátlapjából tanulva( kissé már megunva ez az üveges téma) nekem dizájnra a 7 es jön be jobban. Mit gondoltok megéri még újonnan megvenni a 7 est kb 2-3 évre vagy már inkább a 8 felé kacsingassak. Korábban volt almás telóm nem is egyszer, még a "hős" szériából egy 3GS , 4 és 4S személyében. Tehát a rendszer nem ismeretlen, de már régóta elhagytam a gyümölcsös márka szigetét. Mit gondoltok nyugodtan letehetem a voksomat akkor egy I7 mellé :) ?

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

  • lolal

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy kilehet-e deríteni az akkumulátorról hogy gyári-e vagy utángyártott? Történt ugyanis, hogy Még márciusban vásároltam egy nagyon nagyon szép esztétikai állapotban lévő i7 32GB-s készüléket a Reejoy -tól 2. számú céges készüléknek. A telefon felhasználási módjából fakadóan nincs erőltetve, tehát főként telefonálás néha GPS, 1-2 fotó dokumentumokról stb... ezzel szemben mégis hektikusan merül. Képes stand by üzemmódban is "zuhanni" 6-7% ot valamint abszolút nem konzekvensen merül. Gondoltam megnézem mit ír a 3DTools az akksiról. mit gondoltok valami utángyártott bóvli lenne benne?
    Román barátainkban annyira nem bíztam, de esztétikailag tényleg rendben volt.

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

Új hozzászólás Aktív témák