Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spawn21

    veterán

    válasz nord_ #863 üzenetére

    Ebben a kábeles dologban igazat adok Neked.
    Akármilyen telefonom is lesz, mindig minimum 2 töltöm lesz tartalékba.

    De a többi dologban Mogyinak van igaza

    iPhone 13p

  • flesli

    tag

    válasz nord_ #863 üzenetére

    Miért mi az előnye? A másik vége ugyanúgy USB. Egyébként miért Debil a válasz, lassan sehova se kell töltőt vinni mert mindenhol lesz ahova mész. Pár éven belül nem is kell már a dobozba rakni, mert már mindenkinek lesz 4-5. Ami környezetszennyezés szempontjából sem utolsó.

    Totheground: Nem arról van szó, hogy holnap fogsz fizetni már telefonnal, sőt szerintem még jövőre sem, de azt nem értem az alma rajongói körébe, ha kihagynak vmit a telefonokból akkor, miért az a válasz rá, hogy az nem is kell bele, vagy van rá más megoldás, mondok pár példát itt a fórumból. Egyébként az NFC nem csak fizetésre jó
    Szóval a példák:

    1 FM rádió: Minek bele, ott az internet rádió, de ha én nem akarok erre sávszélt pocsékolni, vagy nincs lefedettség vagy vacak, mert ilyen is van, vagy csak épp a fájl letöltés viszi el a sávszélességet, amint épp azokat a fájlokat töltöm le amit kispista küldött át, mivel nem volt nálam pendrive (Lásd utolsó pont.). És akkor ne csak Mo-t nézzük, Amerikában ha kimész a városból ott is elég szar a lefedettség. Viszont erre meg jön a válasz, hogy 1000 ft egy hordozható rádió, de miért kéne azt vennem. A Samu is kihagyta az SGS4-ből ezért ők is bekaphatják.

    2 NFC: Még úgysem lehet vele fizetni stb. a 64 bit akkor miért került bele, hisz azt sem tudod most kihasználni. Tudom ilyenkor lehet azzal jönni, hogy majd a jövőben jó lesz, és jó hogy már most bekerült, van rá idő felkészülni. Na az NFC pont ugyanilyen lehetett.

    3 BT - fájlküldés: Minek átküldöd neten, ha akarsz valamit(Vajon miért mindenre ez a megoldás?) és ha nincs net lásd FM rádió. Akkor arra a fájlra épp nincs is szükség gondolom.

    4 Telefon Pendriveként. Itt az volt a válasz, hogy vigyél magaddal pendriveot, már megint legyen nálad egy plusz eszköz, mikor ott van a telefonod, usb kábel már minden PC mellett van, és igy is lehet fájlokat hordozni. Tudom el kell küldeni interneten telepiteni kell az Itunes-t stb.

    És akiknek iphone-ja van azt mondja, hogy ezeket nem is használná, ami lehet, hogy igaz, de most nem is tudja ez a különbség. Nem arról van szó, hogy valamit kihasználunk e 100%-ig hanem, hogy van e rá lehetőség.

    És még van pár ilyen ha visszaolvasod a fórumot.
    Szóval valaki azt mondja meg nekem, hogy az Apple miért nem tud elfogadni egy két szabványt amit a többi gyártó igen?
    Csak azért mert akkor el lehet mondani, hogy az apple más? És lehet azt mondani, hogy ez a jobb? Én nem látom miben lenne jobb, de egy hozább értő emberke majd biztos elmondja

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák