Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz #86564352 #119 üzenetére

    Az előző telefonom (Xiaomi Mi9) volt az egyetlen amiben volt AOD, de ott se használtam. Így számomra nem probléma az, hogy itt sincs. Ellenben ott volt értesítési LED, ami hasznos volt. Igaz az is lebutult már egy színűre, holott az RGB lehetőséget adott töltésnél hogy odapillantva tudjuk hogy áll a töltés (vagy más-más szín beállítása különböző appokhoz). Jelenleg engem ennél a készüléknél így nem az AOD hiánya, hanem az értesítési LED hiány a zavar. Tudom az AOD kiváltaná azt is, de azért mégse ugyanaz. Legalábbis nekem elég maga a jelzés, hogy van valami értesítés. Van órám hozzá, így nem maradok le dolgokról, de azért előfordult már párszor, hogy jön értesítés, nem tudom azonnal megnézni, és később jut csak eszembe. Ha közben a telefonon villogna egy LED (vagy akinek az jobb, ott az AOD) akkor emlékeztetve lennék percekkel később is rá. Így viszont van amikor 1-2 órával később, mikor kézbe veszem a telefont (pedig ott van előttem asztalon egész nap) jutok oda, hogy basszus, írtak nekem/ e-mail jött stb. A LED egy plusz alkatrész lenne, de az AOD tényleg csak szoftveres dolog lenne. Nyugodtan bele lehetne tenni.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák