Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    A feleségem 1 hete használja, nekem is tetszik, de amíg ezt a bunkóval faragott óriásnoccsot nem tüntetik el addig rám ne számítsanak. Meg amúgy se, én már ennyit nem szánnék telefonra :DDD

    Én csak azt nem értem, hogyan sikerült ezt a 3 napos üzemidőt a tesztben elérni. Az elődöknél tényleg jobb az üzemideje, de az átlag 6-8 óra képernyőidővel csak utolérte a droidos vetélytársakat, szó nincs róla, hogy olyan hű de szuper lenne. Azt én is tapasztalom, hogy az ios készenléti módban szinte semmit nem fogyaszt, de az aktív használat nem lesz ettől sokkal jobb. Kéne az a gyorstöltés. Az irodában persze rá tudod rakni egész napra a töltőpadra és a dolog megoldva, de aki nem irodában melózik hanem egész nap szaladgál (mint pl én), az ezzel nincs nagyon kisegítve. Ha meg töltő közelébe jutok jobb, ha 40 perc alatt csutkára tölti, mintha 2 óra alatt tenné ugyanezt.

    Igenis, ha adott az oled kijelző, legyen adott az aod is, ez az alap, ha ránézek mutassa legalább az időt, ne kelljen nyomkodni meg kézbevenni. Nem, nem fogok hordani se apple watchet se normál órát, szintén munkámból fakadóan bármilyen ékszer életveszélyes lehet, ha beleakadsz valamibe.

    Abban is sokaknak igaza van, hogy az ios-nek, mai napig megvannak a különféle szándékos korlátai, amiken túl lehet ugyan lépni, és máris nem olyan zavaróak, ha apple ökoszisztémában élsz. De ne kényszerítsenek rá erre az ökoszisztémára, az csak legyen egy plusz, pl a windowshoz való csatlakozás ne legyen már nyűg, tehát az alap dolgok is működjenek flawless, ne csak az apple ökoszisztéma.

    Ezt iPad tulajként is rendszeresen tapasztalom, kedvenc trollkodásom a töltő: a telefonon mai napig nem képesek elengedni a lightning csatit, de azért a másik végén ott vigyorog a type-c ;] . Plusz pont, hogy így még géphez se tudod csatlakoztatni, mindenképp vegyél másik kábelt, még ha a lightninggal meg is tudnál békélni. Zseniális.

    És ha hozzávesszük még az árát is, akkor meg különösen fájóak ezek az apróságok. Dehát ezt megszokhattuk már az apple fennállása alatt. Vegyél mindenből almát, még ha nincs is rá szükséged, és akkor megszűnik minden gondod. Nem túl szimpatikus, de ez van.
    Az mondjuk lesokkolt, hogy mind az iPad, mind a 13 PM is szó nélkül azonnal kapcsolódik akár még a legolcsóbb kínai BT füleshez is.

Új hozzászólás Aktív témák