Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Black_Raven

    veterán

    válasz Aryon87 #371 üzenetére

    Az hihetetlen és érdekes lenne, hogy az i11PM jobb képeket lő mint az i13PM. Két év alatt azért "picit" fejlesztettek sztem.

    .Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

  • sohajda90

    tag

    válasz Aryon87 #371 üzenetére

    Én is épp erre figyeltem fel az itteni tesztképek megtekintésekor. i11Pro tulajdonosként én az itteni tesztképek részletgazdagságát rosszabbnak találom, mint amit megszoktam a saját telefonom képeinél. Lehet, hogy ez csak kezdeti softwares bug és majd javítják, de lehet valami abból is benne janeszgol mondott, erre a legjobb példa a Huawei első kísérletei dupla kamerával (egy rendes meg egy monokróm) a P/Mate 9-10 korszakból, ahol a több fény miatt jobb minőséget ígért a hüvely, közben meg a P9 konkrétan rosszabb képeket lőtt 12 Megapixelen, mint a Mate 8 16-on...meg a nagyobb lencse is közrejátszhat, ami szintén nem feltétlenül jó, nézzétek meg MKBHD review videóit a Samsung S20 Ultráról vagy az első generációs Motorola EDGE Pro-ról, a nagyobb lencse kisebb fókusz felületet biztosít, ezért pl. az említett két modellnél megfigyelhető volt, hogy tárgyak közepe még fókuszban volt, a széleire meg már rákerült a bokeh effekt...

    Pedig for the record én nem az a típus vagyok, aki mindig váltig állítja, hogy amit ő használ az a legjobb. Én szívem szerint cserélném már a 11pro-t (nagyon csorgatom a nyálam a sima 13-ra, a piros és kék is nagyon szép lett, sajna a 13pro színei eléggé semmilyenek lettek idén, a grafit szép, de segg ugyanaz, mint a saját 11pro-m színe, a sierra blue meg élőben nem annyira adja, sokkal kevésbé kékes és inkább ezüstös), a 120Hz hiányát még elviselném, a telefotó lencséről már fájó szívvel mondanék le, de még mindig megérné, ha egyértelmű fejlődést látnék a főlencse outputjain, de itt konkrétan az ellenkezőjét figyeltem meg (az eddigi tesztképek alapján)...

    Plusz ugye Qualcommnál láttunk már nem egy példát, hogy az új Snapdragon chipset konkrétan rosszabbra sikerül, mint a korábbi vagy komoly tervezési probléma van vele (pl.: 810, 888)...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák