Új hozzászólás Aktív témák

  • Richie86

    senior tag

    Sziasztok!

    Kicsi segítséget, illetve tapasztalatot szeretnék kérni. Van itt valaki aki 11 Pro-ról váltott sima 13-asra? Mik a tapasztalatok, megérte? Az elkövetkezendő hónapokban (3-4 hónapon belül) szeretnék telefont váltani, jelenleg ugye 11 Pro-t használok. Először arra gondoltam, hogy megvárom a 14-est. Aztán megnézem az milyen, hogy tetszik stb. Ha bejön, akkor veszek egyet. Ha nem tűnik akkora durranásnak, akkor legalább lenyomja a 13 Pro árát némileg a megjelenés (feleségemnek 13 Pro van, az bejön). Viszont most kering mindenfelé hogy a 14-es széria alapból drágább lesz, plusz a gyenge forint stb-stb. Szóval elvileg jóval drágább lesz... Már olyat is olvastam/hallottam, hogy a megjelenés után még a 13-as család is drágább lehet, mint most... Nem tudom mennyire igaz. Szerintetek? Viszont ha ennek van realitása, akkor most megéri inkább egy 13 vagy 13 Pro. Viszont a 13 Pro-nak azért szép kis felára van. Nagyon bejövős, de nem 20-30 ezerrel drágább, mint a sima, hanem sokkal drágább. Emiatt kezdtem el gondolkodni az alapmodellen. A zoomkamera szerintem hiányozna, azt a 11 Pro-ban is használom/szeretem, de talán még emészthető kompromisszum. Minden másban (elvileg) előrelépés. Ti hogy gondolkodnátok a helyemben?

Új hozzászólás Aktív témák