Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Bazi.Joe #892 üzenetére

    Egyetértek az előttem szólókkal.
    Kinek mi éri meg?
    Az összehasonlításból ne felejtsük ki a tárhelykülönbséget sem. Mert azonos táhelyméret esetében 68 ezer Ft a különbség.

    Ezért a pénzért kapsz plusz egy kamerát, durvább este fotókat. Egy közepes 3D scannert. 6GB ram-ot, ami, ha hosszútávra tervez az ember még jól fog jönni. HDR videó 60 fps-sel. Magasabb alap fényerőt. És nem utolsó sorban prémium kinézetet, anyagfelhasználást. Sajnos a legtöbb vélemény szerint a sima i12 a durván fényes hátlappal és túlszaturált színeivel igen bazári lett külsőre, van aki egyenesen kínai koppintásnak csúfolta.
    Nekem konkrétan megérte a felárat, mert hosszútávra tervezek és már 4-5 éve nem költöttem telefonra egy forintot se. Az elmúlt 20 évben nem volt ilyen hosszú ideig ugyanaz a telefonom.

    De. Ha csak egy frankó telefon kell, ami több év múlva is kifogástalanul használható lesz, tokban fogod használni és nem csak szimplán baromi jó fotókat akarsz csinálni vele, nem vagy rákattanva a specifikációkra vagy a prémium kinézetre (hiszen úgyis tokban fogod hordani) és egy 3D scannernek se vennék hasznát a bohóckodáson kívül, akkor a sima i12 a befutó. Mert igazából szerintem a fanokon és geekeken kívül - vagy akinek nem számít 70k forint - másnak nem igazán éri meg a 12pro.

    Én akkor döntöttem el, hogy már nagyon kéne új telefont venni, mikor tavaly novemberben leültünk tárgyalni aktuális ügyfelünkkel és a 19 éve lánya előcsapta a 11pro max-ot, én meg az iPhone 6-on mutogattam neki a dolgokat... Belsőépítészettel, design és 3D látványtervezéssel foglalkozik a cégem és hülyén hangzik, de számít a presztízs, ha már én akarom megmondani neki hogy nézzen ki a háza... :D Na mindegy.

    Más.
    Van más is, aki az Alzától rendelt 12pro-t és egy hónapot kell rá várni? Nehogy már csak én szívjak egyedül... Mintha egy fekete lyuk közepén ülnék, olyan lassan telik az idő... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák