Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadowLac

    addikt

    Fényerőhőz szólnák hozzá nem iphonosként(i11em volt).
    Samsungnak nagyobb a fényereje adatok szerint, valszeg nagyobb is de!!!(s10plus VS i11vs xiaomi mi 8 kijelzőjét hasonlítgattam úgy hogy mind a 3 egyszerre kézben tartva!!)
    Kimenve velük direkt nagy erős napsütésbe , samsungé ment fel a leg nagyobbra.
    De amúgy a másik kettő is teljesen jó volt , legszebb ,( árnyékok kezelése pl) I11. De ha nem !! Tűző napon voltam , egyszerüen csak világos helyen a samué volt a leg rosszabb!! Az érzékelője rossz, vagy a szoftvere?? pasz. Csak kimondott nagyon erős fényben veszi fejebb, egyszerüen kevés fényerőt enged neki. Xiaomi mi 8 is és I11 is sokkal szebb, láthatóbbá volt!!
    Külföldi teszt oldalakon is találtam erre utalást. Csak a csúszkaval valami 315 mit re lehet felhúzni a samut , a MI8 át 450 körülire , az i11et azt hiszem akár max ig.(az automata fényerő bekapcsolasa nélkül.)Hiába a samunak van a legnagyobb fényereje nem jól van hangolva a környezeti fényekkel. SZERINTEM.
    S20 nál is olvastam erre utalást.

    [ Szerkesztve ]

    Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

Új hozzászólás Aktív témák