Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltiz

    aktív tag

    válasz TechN7ne #1676 üzenetére

    "Megy annyit ,mint egy új 11 pro max. ment (majdnem 2 napot egy töltéssel)?"


    Tegyük fel -ahány teszt, annyi eredmény- hogy valamivel kevesebbet bír? És ha ez neki nem szempont?

    Azért az akksin meg a szín/forma világon kívül -amit hangoztatsz- van pár más dolog, amiben meg előrelép a 12-vel: kamera (night mód, lidar, dolbivision -> pl akit ez érdekel, annak mit javasolsz?), multitasking (6GB RAM, a 11Pro 4GB-jával engem nagyon zavar hogy sokszor újraindulnak az appok), wireless gyorstöltés, 5G, picit nagyobb kijelző...

    Félre ne értsd, szerintem sem feltétlenül jobb mindenben a 12 pro/max mint a 11 pro/max, de kategorikusan kijelenteni, hogy ne vedd meg, hülyeség, mert mindenkinek mások a szempontjai.

    Én is vacillálok még, jelenlegi 11 prom van és még nem tudom, hogy 12 pro vagy max legyen (vagy maradjak). És nekem az egyik amitől félek az pont új design, ami szépnek szép, de elég sok olyan vélemény van, hogy kevésbé kényelmes. Viszont a 6GB RAM, a lidarral támogatott kmera módok, meg a picit nagyobb (5.8 helyett 6.1) kijelző viszont kéne (hogy a pro max mérete kéne-e, azt nem tudom, félek tőle)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák