Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Bog #593 üzenetére

    Én még a megjelenéskor olvastam, ahol hibaként fel volt róva, hogy nincs benne mikrofon.
    Ez eléggé vicces dolog, ha valaki komolyan letesztel egy eszközt.

    De még most is szerepel benne, hogy "a szoftveres oldalon viszont nem ártana valami VoIP megoldás, akár Skype, akár egy saját fejlesztésű", gondolom az a több tucat VOIP alkalmazás és a Skype eredeti kliense, amik ingyen letölthetők rá meglepnék a teszt készítőjét.
    Már írtam, hogy az iPad a rá készült alkalmazásoktól lesz igazán értékes és használható termék, ezek nélkül tesztelni eléggé vicces dolog, kb. mintha letesztelnél egy sportkocsit, de benzint nem töltenél bele, csak a kárpit minősége és a hifi hangminősége alapján alkotnál véleményt a járműről. Persze ez is egy vélemény lesz, csak éppen köze nincs a valósághoz.

    Egyébként érdekes, hogy amikor én próbáltam, akkor elég kényelmesen ment a szövegbevitel álló formátumban kézben tartva, fekve meg ölbe letéve és minden tesztoldalon szintén ezt hozták ki, meglepő, hogy nálatok teljesen véletlenül ez nem ment.

    --

    "Igen, sötét szobában, ágyban olvasni próbáltál vele?"

    Sötét szobában, normális megvilágítás nélkül szerinted ki olvas?

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák