Új hozzászólás Aktív témák

  • Velocity

    aktív tag

    megmosolyogtató, hogy milyenek a hozzászólások:
    10 ellene 1 mellette...
    Egyébként én is elég felesleges eszköznek vélem, épp ezért akkor se vennék, ha mellette találnám az rávaló pénzt. Mondjuk engem eleve nem hatnak meg az Apple termékek...

    Többször elhangzott már, de igazságszerint ahogy olvasgattam a cikket, bennem is az merült fel, hogy ugyan mire jó ez?
    - gépelni nem jó rajta ugye, fórumok, msn, egyéb chat kiesik...
    - e-mail szintén
    - weboldalakat olvasni nem 100%os... biztos lehet élni flash nélkül, de az mire jó? Utálom, és nem is a flash alapú oldalakra gondolok, de tényleg számos helyen találkozni vele...
    - filmet néni? szo-szo... Ha utazok, kinyitom a notit bárhol, ha meg otthon vagyok, egy mozdulattal rakok be egy dvd-t az asztali lejátszóba, vagy a notiba, és adott esetben egy ugyanolyan mozdulattal kötöm rá a notimat a TV-re...
    - Skype-on beszélgetni megint kínos, hogy nincs előlapi webcam... Olvastam, hogy erre az volt az érv, hogy az emberek nem szeretik mutogatni magukat, amikor otthon tespednek, pedig tapasztalataim szerint szeretik látni egymást az emberek. És érvnek már csak azért is gyenge, mert aki rejtőzködne, az egyszerűen nem küld képet... így viszont aki szeretne a Londonba költözött barátaival skype-on webchatelni az sem tud... gondolom egy tömegtermelésben gyártott, tényleg filléres optika vagy $50-ral nyomta volna meg az árat...
    - Telefonálásnak ha lesz, akkor sincs értelme... max a 3G miatt jön jól a sim, de megint minek?
    - GPS funkciónak szintén... (ekkora batárral a kezedben keresni az utat? vagy ehhez is lesz autós tartó? :DDD ) Erre vannak sokkal célszerűbb eszközök
    - MP3 lejátszónak szintén marhaság
    - Digitális képkeretnek kicsit luxus, bár még mindig ez lenne a legértelmesebb funkciója, csak ahhoz meg nincs talpazata...

    Az a gond, hogy nem hordozható annyira a mérete miatt. Többen mondták hogy otthonra való. Akkor meg mi értelme van könyörgöm??? Fekve csinálni bármit notin is kiválóan megy. Betesped az ember, ölébe veszi a gépet és azt csinál rajta amit akar. Mellesleg szerintem kényelmesebb is az ágyon fekve egy mellettünk lévő egeret görgetni mint a kezünkkel folyton a képernyőt tapicskolni...

    Egy szó, mint 100: így, hogy se kamera, se USB, se kártyaolvasó, se rendes oprendszer, se flash se normális billentyűzet, se semmi... hát nem is tudom. Ismét egy felesleges, és meglehetősen drága kacat, amivel lehet parasztvakítani, de rendesen használni nem... az meg már végképp nonszensz érv, hogy $500-t költeni egy ilyenre azért, hogy az ember logikai játékokat játszon rajta...

    Úgy vagyok ezzel az iPaddel, mint a zsiráffal: szép, szép, de otthonra nem kéne...

    ...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

Új hozzászólás Aktív témák