Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz bOtX #3 üzenetére

    Természetesen. Ha nem igy lenne akkor a fos nfs szériával, sims-el(meg 1000kiegjével) és fifaval is akkorákat bukna az EA hogy már 1000 éve csődbe ment volna. Illetve ha mindenki tudatos vásárlo lenne akkor nem tudnának eladni annyi trágyát a népnek. :)
    Konzolon nekem is tetszett, de vannak dolgok amik pes-hez képest nagyon rontják a játékélményt. A visszajátszás nem vmi jo, gólöröm is rövid, a bíró meg egyszerüen lol. Majdnem minden szabálytalanságnál tovább engedi a játékot aztán van hogy 20 perc mulva fujja be a korábbi szabálytalanságot aztán csak les az ember hogy azt miért kapta. Azé ez elég nagy baki.
    Ezenkívül iszonyat jokat lehet cselezni, nagyon élvezetes (fenti ronto tényezőket leszámítva) maga a játék. Ehhez hozzá jön hogy elvileg a teljesben van netről frissülö adatbázis. Nemtom ez mennyire lett jol kivitelezett. Meg van az 1 játékos single mód amit szintén nem tudtam kiprobálni a demoban(max a rálövéseknél - loading). Meg is venném boxra de egyrészt drága másrészt nem vagyok akkora foci fan hogy most erre költsek. Van más game is amit meg akarok venni x-ra már rég.

    Pc-s verzionak meg köze nincs a konzoloshoz max a nevük megegyezik, irányítás fos, grafika fos, bugos is, ezekután mondjam milyen a játékélmény pcn? :U

Új hozzászólás Aktív témák