Új hozzászólás Aktív témák

  • Zebu

    addikt

    válasz Rival #13 üzenetére

    Szép cikk!

    Igen ez a lagolás rohadt bosszantó. Asszonykámnak android oprenccere van, nekem ájóesz! Igazából sztenderd felhasználói élményről annyit érdemes megemlítenem, hogy 4S-től, ahol már a hardver is combosabb szerintem sokkal stabilabb az almakészülék, mint az asszony robotos készüléke. Sajnos :(

    Igaz neki SE walkman készüléke van... De kollégám S2-jével is hasonlítgattuk, végül ő is egy szifon 5-re váltott. Rosszul is esett neki, mert jobban szereti az újat... Pl ilyen apróságok elmondása szerint, hogy ha beírsz egy jelszót valahol, akkor nem kell külön OK-t nyomni. Ezt nem tudom, de biztos így van :)

    Próbálkozom mindenféle, memória optimalizálóalkalmazásokkal, gyorsabb, kevesebb memória igényes launcher-rel, de nem tudom azt a szintet és élményfaktort elérni, mint a szifonon. Vicces pl, hogy a play áruházból 300Ft-ért tudok termékkulcsot/crack-et letölteni egy másik fizetős alkalmazáshoz. Ez kiverte a biztosítékot! :)

    De őszintén szólva ez valahol érthető, mert azért az android csak egy nyílt rendszer, 100000000 hardver készül alá, míg az almafamília elég limitált. Így azért jobban lehet optimalizálni. Vannak hiányosságai az biztos, és bosszantó dolgok. De engem a lagolás mindennél jobban idegesít...

    Nekem az almás cég termékeivel nincs problémám, mind inkább a cég üzlet politikájával.... ezért szar dolog ezt belátnom, hogy a termék jó, használom, igazából hogy szeretem az erős, de ok akár szeretem is. De sokkal jobban érezném magam, ha ezt egy másik cég készítené.

Új hozzászólás Aktív témák