Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz vhw #53 üzenetére

    Látom nehezen megy a szövegértelmezés. Engem nem érdekel melyik színt választja, csak ne olyan paraméterekbe kapaszkodjon, amit nem szoktak figyelembe venni vásárláskor. Ha valaki azt mondja, hogy neki a +5-10fps számít vagy a physx, akkor az egy sokkal jobban védhető érv.
    Kis különbségek esetén (ahogyan azt te is írtad) nem a fogyasztás játsza a fő szerepet, és igazából soha nem is az játszotta... Sokkal inkább a márkahűség dönthet ilyenkor (de akkor miért nem erre hivatkoznak?)

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz vhw #55 üzenetére

    Az általad idézett marketinget bármelyik gyártó ellőheti a saját reklámjában. Nekem ez ezért nem lehet érv. Az ember maga sok esetben szubjektív módon dönt. Legyen szó autóról, telefonról, processzorról, VGA-ról. Sokan csak a teszteket nézik meg és utána megveszik a lehető legjobbat (pénztárcájukhoz viszonyítva), ebbe még beleszólhat a korábbi tapasztalatuk a régebbi VGA-val kapcsolatban.
    Egyszer régebben rákérdeztem egy eladónál mit tud mondani egy adott ATI kártyáról (akkor még NV karim volt), mire rávágta hogy ő NV párti...erre én megvettem életem első ATI kártyáját és nem bántam meg. Az eladó ennyit tudott elérni az ő NV pártiságával. Egyébként ez engem dühített egy kicsit.

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • nubreed

    veterán

    válasz vhw #62 üzenetére

    Fújolni lehet, csak sok értelme nincsen, nem értem a fanboy -ságot hardverek esetén. Az jó, hogy van választék, mindenki eldöntheti, hogy mit enged meg a pénztárcája, mit választ, és mérlegel, hogy melyik cég megoldása a szimpatikusabb számára és miért, de ettől még nem kell elvakult hívőnek lenni svsz.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • nubreed

    veterán

    válasz vhw #69 üzenetére

    Mert a közeljövőben meg fog jelenni egy két olyan játék, amihez nem ártana egy erősebb vga szvsz. Még nem tudjuk, hogy pl a GTA5 a gyakorlatban milyen vidkarival muzsikál el szépen, mennyire lesz jól skálázható illetve minőségi konzol port lesz e vagy sem, de ide pl arra számítok, hogy kellene egy upgrade. De egy r9 280-285 -re biztos nem ruhaznék be, nagyon nem szimpatikusak ezek a kártyát számomra, úgy érzem amit az AMD mostanában le tesz az asztalra az nagyon nem nekem való. Pont ezért fűzök (utoljára) némi remény a 300-as szériához. Ha nem hoz a 200-as szériához képest legalább egy átlagos 40% teljesítmény növekedést (erre már azt mondom, hogy igen megéri és el lehet vele lenni a következő pár évben) akkor nem érdekel tovább az AMD. Mantle ide vagy oda, és egyéb csoda számban menő AMD fejlesztések, elegem van az igéretekből, a valóság meg tényleg az a mai napig, hogy minden az Intel/nVidia javára dől el a desktop piacon.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák