Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz jedis #602 üzenetére

    100/79: 27%
    100/83: 20%
    100/79: 27%

    Utobbi kettobol rendesen van keszlet is Magyarorszagon. 1440P szinten olyan, hogy nem sokaig lesz mar realitas ezeknek a kartyaknak. Jelen allas szerint kb. FullHd+max beallitasok + max szuro, ami kompromisszummentes, 1440P + max. beallitasok + AA-bol a leggyengebb az adott jatekban. 4K teljesen felejtos. Attol nem felek, hogy a jovoben kijovo jatekoknak alacsonyabb lenne a gepigenye, mint a mostaniaknak. Ugyhogy 1440P-ig elfogadom, hogy hasznalhato szurok nelkul a kartya kompromisszummentesen, felette nem. Viszont akarhogy nezem, 1440P-ben is inkabb a 10-20% kulonbseg van meg. Persze tovabbra is a custom 980 ti vs. nem custom Fury X kartyat tekintve. De mivel 980Ti-bol van csomo igen huzott gyari peldany, a Fury X-bol meg csak ref, ezert nem erzem unfairnek az osszehasonlitast.

    1440P-s velemenyemhez meg "onigazolas":
    [link] 1440P, s mar kapasbol nem lehetett high fele rakni semmit, hogy 30 felett maradjon a min. fps. HW-re meg megcsak gondolni sem szabad.
    [link] Advanced optionsben nem lehet minden maxon, illetve AA se msaa.

    Szoval nekem teljesen mindegy, van akinek az opcio, hogy lejjebb vesz 1-2 effektet, s akkor magasabb felbontason van, nekem meg nem. Engem az nem zavar, ha valaki igy elvezi a jatekokat, de nekem az a prioritas, hogy abban a formaban lassam a jatekot, ahogy azt megalmodtak. Az pedig nem a med/high beallitas, hanem az ultra, lehetoleg joval 30 feletti min. fps-sel.

    I am having fun staying poor.

Új hozzászólás Aktív témák