Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz pakriksz #28 üzenetére

    Így már sokkal érthetőbb a dolog material-okkal elmagyarázva :DDD :R
    Nem tudtam, hogy ez ilyen "nagy számokban" és sok egymást követő lépésben történik egy játéknál...

    A real-time raytracing nagyon jó, én használom (már amikor kell), de igazad van, baromi igényes. Bár 4xTesla K20 már igen szépen tud dolgozni, ha meg tudja fizetni az ember. Én nyilván nem, ezért 780-al dolgozom :)

    (#29) MageRG: Én jelenleg nem ismerek olyan embert (De, 2 rokonom, aki lassan a 80-at tölti...) akinek ne lenne PC-je. Több háztartásban van szerintem egy akármilyen "Wooden" PC, mint egy XBOX360 vagy PS3 esetleg nextgen. És javában akinek konzolja van, annak van PC-je is, főleg 2013-ban, amikor a 10 éveseknek is facebook-on kell lenniük. :U Tehát a lehetőség adott mindenkinek, hogy játsszon PC-n.

    Az illegális felhasználásról pedig annyi, hogy bár most már az előző gen-re rátenni egy nem eredeti játékot nem nagy tudomány (nextgen-re egyelőre nem lehet, szóval kapásból csak legális példányok lesznek hosszú-hosszú hónapokig, netán évekig, míg PC-n továbbra is Mr. Torrente fejleszt) de akkor sem annyiból áll, hogy letöltöm oszt kész. Kell egy PC hozzá :U Aztán rá kell tenni DVD-re/Blu-Ray-re/HDD-re a játékot, és csak akkor fog menni, ha előtte feltörtük a konzolunkat, ami megint csak pénzbe fog kerülni, és esetenként akár szövődményekkel is járhat egy ilyen beavatkozás. Mondjuk elcsesszük az egészet :K

    Tehát én azt mondom, ha egyszerre indítanánk tiszta lappal úgy, hogy nincs torrent, nincs másolás, akkor a PC bőven nem lenne lemaradva az eladásokban, pont azért, mert mindenkinek van otthon egy régi wooden pc-je valami GTX 9800-al a gépében, ami valljuk be 1024x768-ban medium-on elvisz egy Crysis 2-t gond nélkül. Konzolja meg nincs mindenkinek, és a többség PC-n (vagy régebbi számítógépen) nőtt fel, jobban áll hozzá, mint egy konzolhoz.

    U.I.: Nem akarom egyik piacot sem lehordani, csak azt mondom, ami szerintem van/lenne. Bárkinek lehet más véleménye.

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák