Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dwatti

    addikt

    válasz tothferenc #244 üzenetére

    Szia ! lentebb linkeltem a másik - aktívabb fórumot.
    -Pulzusmérés kikapcsolható (alapból ki is van )
    - Üzemidő 3 - 6 napig.
    - GG üveg , mint egy telefon kijelző annyira karcolódik de lehet rá venni védő üveget .Én már 1 védőüveget eltörtem rajta , akadályverseny egy fémkorlátnak ütöttem ,az órának semmi baja. :P
    Az óra inkább sportos mint okos... vagyis kicsit mindkettő de mégis egyik sem. Sportban kicsit "amatőr " ,okosórának meg kevés.

  • turbulencia8

    őstag

    válasz tothferenc #244 üzenetére

    A pulzusmeres alapbol csak akkor kapcsol be, ha lefekszel. Ha asztalra rakod le ejjel, akkor automatan kikapcsol az alvasmonitor funkcio is (pedig egyebkent az nagyon jo). A napkozbeni pulzusfigyeles alapbol ki van kapcsolva, az ejjeli meg nem fogyaszt szinte semmit. Nalam egy ev utan semmi karc nincs az oran, igaz en max. mosogatas/tusolas kozben csaptam neha csempehez. Az ertesiteseket en utalom oran olvasni, nalam repulogep uzemmodban van altalaban az ora, csak targyalasoknal kapcsolom be a hivaskijelzest (az ertesitesekhez meg nem adtam hozzaferest az appnak). Szabadteri futashoz iszonyat kenyelmes eszkoz, jol lathato a kijelzo, sokkal jobb, mint egy vallra csatolt telefon. Varosban, magas hazak kozott neha benazik a gps, de erdoben, Margit-szigeten tokeletes. Nalam atlag 10 nap az uzemido, de en tenyleg csak futashoz es ertekezletekhez hasznalom az "okos" funkciokat, meg neha alvashoz. En egy ev utan is nagyon elegedett vagyok az oraval, az en igenyeimnek boven megfelel. Ja, es Strava mar nem kell hozza, az ora sajat appja is szepen kezeli az osszes sportadatot, grafikonokat stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák