Új hozzászólás Aktív témák

  • sparks

    senior tag

    válasz beyruth82 #7 üzenetére

    Nekem van Mi Band 2-m is meg ez is megérkezett múlt héten. Nekem bőven megért ennyit (EUSTOCK beszerzés, így magyar garis), nem váltanék vissza semmiképp. Az, hogy kinek éri meg és kinek nem, az nagyon változó lehet...

    Ha most felveszem a 2-est, akkor olyan érzésem van, hogy az egy pici játékszer ez meg egy komoly műszer.
    Egyébként a cikkben írt dolog, hogy az értesítések nem tűnnek el a telefonról nálam másképp van.
    SMS-ek, üzenetek szövegei átjönnek szinte teljesen (most megnéztem egy Messenger üzenetet és 83 karaktert simán elolvashattam az órán - emaileknél küldő neve és a cím olvashatók) és ha elolvastam, elhúzom jobbra és a telefonról is törlődik az értesítés. Tehát 2 irányú a kapcsolat. Válaszolni nem lehet, nem is lenne életszerű az óra képernyőjén pötyögni, de ez nem zavaró. Egyelőre EU verziót használok, majd lehet átállok a másikra, ha nem kapunk belátható időn belül egy frissítést, amivel a MiFit menne nekünk is.

    A pontosságáról annyit, hogy a GPS hibátlan, sokkal pontosabb adatokat produkált, mint a OnePlus 3 a zsebemben, pedig az sem rossz. Barométer is van benne, így a magasság adatok is hibátlanok. A Strava oldalon kielemezve egy mérést még az is látszik rajta, hogy néhány méterrel magasabbra kerültem, amikor felmentem a Margit hídra és lejjebb, amikor megérkeztem a szigetre. A pulzusmérése az esetleges, nem bíznám rá az életem. Általában azt láttam, hogy szerintem jócskán felémér, de majd ma vagy holnap tervezem tesztelni a Polar mellkaspánttal összehasonlítva.

    Nagyon tetszik, hogy sok féle óralapból választhatok és bár évekig nem hordtam órát, nagyon tetszik, hogy ismét van ilyen a kezemen, nem zavar, kényelmes és az én izlésemnek igen megfelelő a kinézete is. Én nagyon sokat gyaloglok, túrázok, kocogok, ezek tarckeléséhez ez a kis eszköz hibátlan móka.

    Az üzemideje nálam napi 1-2 óra trackeléssel kb. 4 nap volt, de mint írtam, múlt héten érkezett, így erről nincs sok tapasztalatom, majd pár hét után jobban látszik a dolog.

Új hozzászólás Aktív témák