Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DDA40X

    aktív tag

    Huhh bakker.. Először nagyon tetszett. De csak most olvastam utána rendesen. Azért rengeteg hiányossága van sajnos.. Már az is, hogy kérdőjelezik az ékezetekre meg a smileykra.. Meg a baromi lassúsága.. Meg nincs wifi. Na meg a gyenge rezgés. Plusz az állíthatatlan világítás. És akkor ott a csak egyszer megjelenő értesítés. stb stb.. Én azt hittem először, hogy ez egy normális okosóra. De inkább csak egy pulzusmérő karpánt.. Szomorú vagyok..

    [ Szerkesztve ]

  • DDA40X

    aktív tag

    Hali! Jó sok választ kaptam, ezért nem tudok mindenkin külön írni. Szóval a lényeg az, hogy nem azt mondtam hogy szar a cucc. Csak a cikkek alapján állítottam össze a fejemben az infókat. Bone pl azt írta, hogy baromi lassan cserél hátlapot. És csak kettőt tud egyszerre fejben tartani. Meg azt is írta, hogy baromi gyenge a rezgés. Az viszont mindenhol szerepel, hogy ugye nincs folyamatos értesítés. És az hogy a GPS egy kaki, az meg ebből a fórumból ismeretes számomra. Nem fikázódás. Csak én még új vagyok eme témakörben, ezért nem tudtam, hogy ilyen fajta is van. Azt hittem vannak a sima egyszerű karpántok, meg vannak a fullos okosórák. Amikkel fel lehet venni a hívást, üzenetet olvashatok, esetleg rövid választ küldhetek. És azt hittem, hogy már rég kinőtték a gyártók a karakter problémákat is. :U

Új hozzászólás Aktív témák