Új hozzászólás Aktív témák

  • swayze

    tag

    válasz zseko #5 üzenetére

    Azért közel sem rosszak annyira ezek az eszközök (a kivételekről ne beszéljünk, mert Kínában mindent is összetudnak csapni)

    Nekem Xiaomi watch-om van, de előtte volt egy Band 4-esem is. Mind a 2 eszköz használható volt sportra is. Jó magam kondizok és futok utóbbit általában HIIT tervezet szerint. A tapasztalatom az, hogy jól követtik a pulzust és nincsenek kilengések szóval nem lesz a 130-ból hírtelen 150, a lépés számok és a távolság is mindig reális maradt, ha egy 4 km-es futás futópadon mondjuk 6000 lépés akkor következőnek is 6000 körüli lépés szám lesz, ez a pulzusra is igaz, 4 db 1 perces sprintem szokott lenni kb 2, 2.5 perces pihenőkkel és mind a 4-et szépen leköveti az óra (persze van késés, de egyrészt nem nagy, másrészt sprint közbe pont nem az órádat nézed, amikor meg elkezdesz lassítani, szépen elkezd visszaesni úgy ahogy kell).

    Én a legtöbb hordható eszközben csak ezt a 2 sport funkciót tartom értelmesnek a stressz mérés , alvás figyelés, véroxigén mérés szerintem parasztvakítás a vérnyomásmérésről meg társairól ne is beszéljünk.

Új hozzászólás Aktív témák