Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz #79335424 #3008 üzenetére

    Nem értem a működését. Router helyett, másik droidról, hotspot -tal tesztelem. Megadom a Wifi "konfigolt háló elérhető" eseményt. De itt nem tudok SSID -t megadni, csak ki tudom választani a listából. De lista csak bekapcsolt Wifinél van. Hiába jelölöm ki, mert ha ki van kapcsolva a Wifi, akkor eltűnik. De a hibakövetés szerint a beállított pollingnál sűrűbben lefut a keresés és minden alkalommal visszajön, hogy
    "configured network available és az SSID".
    Tehát kikapcsolt Wifinél, a WifiNear is detektálja a hálózati azonosítót. Csak nem történik rá semmi. Nem lehet, hogy azért, mert a hálózatszűrés ugyan aktív, csak nincsenek hozzá paraméterek (SSID -k), mert azok eltűnnek kikapcsolt wifinél?
    Műveletnek két TTS -t állítottam be. A második a "wifi hálózat elérhető" szöveg. Az elsőre azt szerettem volna, hogy Maris mondja ki az SSID nevét, amennyiben az passzol az eseménynél kipipálttal. De erre nem találtam opciót. Csináltam egy fix TTS szöveget az adott SSID -vel, feltételnek pedig egyenlőség operátorral megadtam, hogy WIFI SSID = szöveg konstans -> az SSID neve. De sztem ez nem jó, mert nincs SSID kimenő, csak "érték".
    A terv az lett volna, hogy idegen hálózatnál Maris kimondja, hogy "wifi hálózat elérhető", konfiguráltnál meg azt, hogy "X wifi hálózat elérhető". Persze, világos, hogy ha azt akarom, hogy minden hálóra reagáljon, akkor nem a "konfigolt háló elérhető" eseményt kéne használni, de mivel a második TTS -nek nincs feltétele, ezért annak egyező SSID esetén is le kéne futnia. De Maris néma marad, mert nem fut le a parancs, pedig a hibakövetésben világosan látszik, hogy azonosítja a konfigolt háló SSID -jét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák