Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz #79335424 #1365 üzenetére

    Megköszönném. Tamást még nem akartam ezzel zargatni, hátha megtudjuk itt oldani a fórumon.:)

    "Érzek benne necces pontokat (ezt már írtam odaát is) és nem a robot, hanem az Android híváskezelése miatt."
    - igen, ez az én bajom is, magába az OS-be kéne belenyúlni, ugyan is a bejövő hívás mindent felül ír, minden áron fókuszt kap, nem tudom ezt egyáltalán kilehet e valahogy bliccelni.
    Megpróbálom mind a két verziót, köszi.
    Ahogy én látom, a hívás felvétel még csak-csak megoldható, de a második parancs, az aktív hívás lerakás....nos az nehezebb lesz mert ilyen eseményt nem találtam a választható listában.
    Közben ha meglesz a megoldás, előre is köszi!

    (#1364) bartatamas: Ezt benéztem, félreolvastam valamit, sorry.:B :R
    - Így van, csörgésnél nem akarom visszaadni, azt látni akarom hogy ki hív. Vagy is, ha nem akarom felvenni, olyat lehet hogy mondjuk 5mp után visszakapcsol a navira ha nem nyomtam se felvételt se lerakást?
    - A navi indítása mint művelet a fókusz visszaadására, az is jó, de ez újra betölti a navit (loading képernyő, stb.). Egy sima "alt+tab" fókusz visszaadás jobb lenne, ugye ez esetben a memóriából tölti be, hisz a háttérben fut a progi. Nem tudom lehet-e ilyet.

    "Ez az egyszerű koncepció akkor működik ha a Navi nem fut ha már nem használod."
    Ezt hogy érted. Ugye a programnak csak a navi futása esetén kell aktiválódnia, addig csendben várakozik hogy legalább az első feltétel teljesüljön, hogy fut a navi.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák