Aktív témák

  • válasz pergabb #225 üzenetére

    Pont ezen röhögök két napja.
    Egy valamivel erősebb influenzán így rágódnak a népek, sírnak, rínak, zombivá alakulástól rettegnek.
    Mi a f.szom lenne, ha nem egy influenza kaliberű dolog, hanem bubópestis vagy fekete himlő lenne a téma tárgya?
    Azonnal öngyilkosságot követnének el?
    Nem akarom elbagatelizálni a problémát, de kezeljük már helyén a dolgot.

    Ez egy koronavírus... bár nem tudom mitől korona de oké. Lehetne golflabda is. Vagy Drosera-vírus... ez sokkal jobban illene rá ha már az alakja után kapta a nevét... Na mindegy.
    Ugyanez a fajta szar miatt leszel náthás, mégsem pánikol senki... vagy influenzás.
    Rosszul valamint lázas leszel tőle, már ha egyáltalán jelentkeznek tünetek...
    Oszt' kb ennyi. 100 gyengébb immunrendszerű, vagy eleve legyengült szervezetű emberből 1 belehal a szövődményekbe. Esetleg 2. Ezért van látogatási tilalom influenza-járványkor.
    Se a bubópestist, se a fekete himlőt nem szeretném ecsetelni, mert nem vicces.

    Komolyan mondom nem tudom mi lenne itt, ha egy Carrington esemény következne be két-három hét múlva Európában.
    Mondjuk lehet nem is lenne baj, pár hét net nélküliség szelektálná a paranoidok egy részét, nekem meg nyugtom lenne abban az időszakban.

    [ Szerkesztve ]

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Aktív témák