Aktív témák

  • pergabb

    senior tag

    válasz Meggyi001 #1187 üzenetére

    Semmi extrat nem hallottam:) egyikuk sem parazik, noverem az egyik gyereket felti picit, mert tenyleg megallas nelkul elkap mindent, azt hittek a mandulaja miatt, sogorom meg is mutotte par honapja, de ugyan ugy folyamatosan beteg szegeny. Hivatalos antsz lapjat megneztem en is, ott sem panikolnak akkorat rajta, index irja a tavasz lehet nem is jo cikkeit, pedig egyerteluen a meleg lassitja a terjedeset, szoval akkor majd osszel talalkozunk vele megint. Mindenki annyit mond, hogy nonszensz a media mennyire a remhirekre fekszik ra, hogy ezert reszben az emberek is felelosek, mert erre vagynak. Nem veszelytelen, de tul van porgetve, mindegyikuk ezt allitja. En valtozatlan 2 dolgot latok, 1 idoseket feltem, 2 vilag szinten hatalmas gazdasagi kiesesek vannak, senkinek sem jo. Azt meg en nem ertem, ha ennyire paraznak tole sokan, akkor miert is nem tesznek ellene. Lesz vakcina, akkor majd jon vmi mas par ev mulva, amikor a kinaiak vmi ujabb beteg dolgot esznek meg:D az egesz vilag felkapta a fejet erre, de mindenki ivben szarik bele, hogy globalis felmelegedes van, azon nem porognek, pedig sokkal rosszabb, nem mellesleg, majd akkor jon be minden fele laza kis nyavaja, ami elotte nem volt. Szerintem sokkal remisztobb, mennyi uj betegseg lesz 10-20-30 even belul csak ezert, raadas ott lesznek valoban para dolgok.

Aktív témák