Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paavoo

    aktív tag

    válasz TazLeacher #49 üzenetére

    Annak nem tetszik, aki nem bír játszani a demóval, mert láma:)

  • wednesday

    őstag

    válasz TazLeacher #49 üzenetére

    Szerintem kipróbálhatod nyugodtan nem olyan rossz az a demo. :)
    Nekem tetszik, a multi játék meg olyan amilyenné a játékosok teszik.

    Itt többen panaszkodtak:
    Alien lassú? Hát nem hinném, alapból gyorsan mozog aztán megfelelő pillanatokba sprintelést lenyomva (Q) villámgyorsan tud szaladni, támadni, meg felszívódni is. Hatalmasakat ugrik és bárhova villámgyorsan felkapaszkodik. :)
    Igen meg kell tanulni játszani vele, pont ez a jó benne, gondolkodni kell! Ha alapból csak sétálgatunk vele vagy ész nélkül rohamozunk, hamar döglik. Nem érdemes vele szemből rárontani egy Predatorra, mert közelharcba a pengékkel felszeletel. Nem érdemes az emberekre nyíl egyenesen messzebbről rárontani, mert miszlikbe lőnek, mert látják, hol vagyunk. Mozgásérzékelőt "zavarni", rendezetlen mozgás, egy helyben maradás. Főleg csapatmunkával lehetne jókat taktikázni a dögökkel. Egy csapattag eltereli a mozgásával a maraineok figyelmét, a többiek meg mozdulatlanul lapulnak a sötétben a megfelelő pillanatra várva. ;]

    A predator az igazi vadász, vele tényleg "sunyulni" kell. Erős közelharcba, jók a fegyverei (meg kell szerezni őket) hatalmasat ugrik. Ott a láthatatlansága, de azt is ésszel kell használni, hiszen ki lehet venni a kontúrjait. Inkább rejtőzködésre jó egy eleve periférikus sötét helyen, várni a kedvező pillanatot. Nem könnyű vele jól játszani, velem is volt olyan, hogy rohamozva rámrontott egy predator mikor emberrel voltam, szét is lőttem mire odaért. Mégis mit várt az illető? :U

    A tengerészgyalogosoknak meg erős csapatmunka kell. Ezek a tulajdonságok DM alatt nem jönnek azért elő. Bár most sok partyba az azonos fajúak sokszor nem támadnak egymásra, úgyhogy lehet kísérletezni a TDM-el.
    És mikor játszunk egy fajjal, folyamatosan észben tartani mire képes a másik. Alienek mindig láthatnak, marineoknak ott a mozgásérzékelő stb. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák