Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz joi29 #21 üzenetére

    ráálltam én is rendesen az alien filmekre... szerintem a 2. részt vagy 10-15ször láttam, a 4.-et kb 5-6szor, az 1. és a 3. is megvolt 3-4szer azért :) december elején ellőttem a maradék szabimat és csaptam sörözős-alienezős napot: délben nekiültem és mind a 4 részt lenyomtam egyhuzamban :) perfekt élmény volt...

    játékok közül meg a kedvenc fps-em volt sokáig az avp :) ott tanultam meg igazán oldalazni/mozogni... sokat függünk újabban a l4d2-n single-ben barátnőmmel, ott is csak nézett amikor felkaptam valami közelharci fegyvert és mentem a zúzdába :) ő inkább szép megfontoltan halad (más játékban mondjuk én is), én meg ugrottam a tömegbe hentelni... mármost az új avp-ben szerintem visszaveszek a lendületből... :)
    nem győzöm leírni, de én a hc-stílust szeretném viszontlátni, ami megvolt az első részben: mentés csak a pálya végén és minden egyes ellenfél legyen kegyetlenül veszélyes... ne az jelentse a veszélyt, hogy tucatjával jönnek az alienek, hanem f*ssa össze az ember magát már akkor is, ha 1 pötty elkezd villogni a mozgásérzékelőn :B a játék multiplatform mivoltja miatt checkpoint-rendszer lesz ahogy látom, ami mondjuk pozitívum :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák