Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz sz.mich #16 üzenetére

    az első részről én a jubileumi 100. 576-ban olvastam... (az volt az első példány, amit meg is vettem) már akkor odavoltam a játékért... amikor meg kijött a marine demo, nyomtam ezerrel a 4megás voodoo-val :K alig győztem kivárni a teljest... 1-2óránál viszont nem tudtam többet játszani marine-ként, mert stabilan kb. 140 fölött lehetett már olyankor a pulzusom :B (persze sötétszoba+fejhallgató alap volt hozzá) azóta nem készült ilyen parás játék...

    attól félek, hogy egyedül a rush-al tudják elrontani ezt a részt: jönnek az alienek tucatjával, lősz ezerrel és nem jelent majd úgy kihívást, mint az első rész mentés nélkül... ott tényleg átéreztem, hogy: ha 1 dög elkap, akkor végem... minden egyes alien-nél megvolt a para, hiába volt 100hp+100armor... a második rész nehézségileg sokkal könnyebb volt... reflexből easy-n kezdtem, mert az első részben a legkönnyebb fokozat is brutál volt marine-nel és talán 1szer haltam meg a 2.-ban, mert véletlen leugrottam jó magasról :B

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák