Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz NightBagoly #16 üzenetére

    Őszintén szólva nem tudom mi a kánon része és mi nem, a játék sem biztos, hogy az lesz. Amit én ismerek sztorikat, ott teljesen mindegy volt, hogy az android mit csinált, bár való igaz, sosem fagytak le, de simán elképzelhető, hogy olyan rezgést vagy sugárzást bocsájtanak ki, amit az alien érzékel, csak úgy, mint az emberét is, így különböztetik meg egy mezei kajaautomatától.
    Igazság szerint szerintem ez mellékes, sokkal fontosabb az, hogy mennyi áldozatot kell hozni az alien mítosz oltárán ahhoz, hogy játszható és élvezhető túlélőhorrort kapjunk, ugye ennek része az, hogy egy szekrényben el tudunk bújni előle, meg asztal mögé guggolva nem lát minket, stb. Az elmúlt 35 évben sokat fejlődött az alien, mint kitalált faj, az első film lénye még korántsem olyan alfaragadozó, mint mondjuk az AvP játékoké, lomha, béna, buta, 5 perc kell neki, hogy kimásszon a mentőkabinban, meg effélék és ahogy én látom, az itteni alien erősen arra a lényre építkezik, csak ugye a rendesen animált, fenyegető mozgás miatt jóval félelmetesebb, mint az első film lénye. Persze nem leszólni akarom azt a filmet, mert minden idők egyik legjobb horrorja, de sok szempontból eljárt felette az idő, amit az Isolation ki tud küszöbölni remélhetőleg. Jó AI kell neki. Ha nincs jó AI, akkor annyi a játéknak.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • Akos96

    senior tag

    válasz NightBagoly #16 üzenetére

    A játék az Aliens előtt játszódik, nem? Így nem nagyon lehetnek "beavatva", mert hát mi alapján.

    "A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

Új hozzászólás Aktív témák