Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz Jack Hunter #7 üzenetére

    Jó, de az nem hifi, erre irányult volna a kötözködésem. Nem jó egyébként, meg lehetett sasolni a tévéket. Webáruházból azt érdemben meg ölég nehéz, bélyegképeken át. Meg az összehasonlítás lehetősége, ott sorakoztak egymás mellett fizikailag, bekapcsolva, még távirányítókat is kérhettél jobb esetben, adjusztálni a lehetőségeket. Az embereket jellemzően nem kínozza a dilemma, hogy vajon jól választottam-e, az én igényeimhez és pénztárcámhoz mérten legjobbat-e. Igaz, miért is tennék, jól elvannak tömegek foltos-felhős panelekkel, mp3-akkal és SD-kkel. Nem tudnék ezzel tudattal élni, viszont ezzel kell. Mit tegyen aki ilyen? Becigánykodni emberek otthonaiba csak ezért, hogy saját szemmel...? S akkor még mindig nem összehasonlítva vannak, max. emlékezetből, de az meg nagyon nem az igazi. Hm.

    Nem a megtartásra értem a telefont, hanem még ma is vannak emberek, kik évekig szenvednek, ragaszkodnak utálva használt eszközeikhez. De félre értettelek akkor, te csak a lecserélés után nem dobtad ki vagy adtad át másnak, az más akkor.

    (#8) eldiablo, hogy jön a képbe a vizes palack?

    (#9) tordaitibi, de a jelenlegi technológiák mellett így 2-3x drágább lesz mint a közvetlen előállítás.
    és kétes minőségű, olyan élettartamú, hogy fel sem merül az ilyesmi érdemben. Papíron, sarkítva, álságosságba és valótlanságba hajlítva persze jól mutat a "lehetőség". Kár, hogy nem igaz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák