Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz Algieba #121 üzenetére

    Film Neked: Vihar előtt (2018). A bántalmazásról, az igazság hajóján, amelyen meg kell ölni a gonoszt.
    Szerintem gyönyörű. "Van valahol egy te és én", egy játékban.

    "Te nem vágod, mi van? Hogy mi ez az egész? Te emlékszel, hogy kerültünk ide?" :C hatalmas :R
    10/10-es film simán, csak a pontozók nem fogják fel, mert fel nem foghatják biztosan... ;]

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

  • totron

    addikt

    válasz Algieba #121 üzenetére

    Lásd építő megmondásom, paripáról: Minden karaktereddel ugyanazt akarod elmondani, legyen az fórumbejegyzsés vagy történet. A történet 1 oktávval eltolt ugyan, de kiérződik. Pofátlanságnak én érzem, hogy nem fogyatékosként van indíttatásod arra, hogy ezt a világra borítsd újra és újra és újra és újra. Mindig lesz egy hozzám hasonló szarember, aki akaratlanul is tükröt tart. Indíts szavazást, hogy hányan kérik újra a posztjaidat. Egy végtelenül beszűkült világot akarsz igazolni, amibe csak a bólogatók férnek bele. Önmagába forduló a tevékenységed és ehhez mi lennénk az eszköztár, a tapsoló közönség (sajnos vagyunk is). Értelmes közeget vársz el, de annyira nem értelmeset, hogy öntudatra ébredve ne adj isten kimozdítanának a rutinodból. Akárhogy is nézzük, ellentmondásokkal és önzéssel, körben járással sűrűn tarkított never-ending sztori ez. Jelen ponton a legnagyobb, távolból adható segítség az lenne a számodra, ha senki nem reagálna egy megveszekedett karaktert sem tovább táplálva ezt a vonalat. 1000 könyv után is a kisgyermek tagadása dominál benned, így én nem emlegettem volna azt az 1000-et - különben csak úgy kíváncsiságból, szerinted milyen érzékelni valók vannak az alapjáratodon túl?

Új hozzászólás Aktív témák