Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz sing1ep1ayer #139 üzenetére

    Akkor mondom (hagyjuk a sebességet, bár nem elhanyagolható, mondom ezt, mióta droidról váltottam). Rendszer szinten integrált office, amivel szerkeszteni is lehet. Kiváló jegyzetelő is van benne a One Note (Skydrive szinkron). Tényleg baromira intuitív felület, barátnőm (egy érintős telefonja se volt még, a Nexusommal nézte meg a Facebookját párszor, meg játszott rajta) egyből elkezelte gond nélkül. Ehhez kapcsolódik még a kiváló lock screen, jelzi az értesítések egy részét, naptáreseményeket, szóval a legfontosabb dolgokat (esetleg még egy időjárást is lehetne rátenni, úgyis van ilyen szolgáltatása a Microsoftnak). Szintén integrált funkció a telefon nyomon követése, csak be kell jelentkezni a Live fiókkal a webes felületen és máris látni lehet a telefon helyét a térképen, adatokat törölni, letiltani azt. Most így elsőre ennyi jutott eszembe, amiben jobb az alap WP7.5, mint mondjuk a JB.

    Persze vannak hiányosságai is, de mindegyik rendszernek. Mivel majd' 3 évig használtam droidot, bőven tudnék arról is mesélni, de alapvetően szerettem azt is. Viszont a WP is nagyon jó rendszer, igazán meg csak most indul be a 8-as szériával.

    (#140) becksim
    A WP is simán le tud fagyni, ha olyanja van, meg a droid is tud stabil lenni. Ez a része tényleg sztereotípia.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák