Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz bLaCkDoGoNe #47 üzenetére

    Anno a haverom Playstation-jén próbáltunk osztott képernyőn valami kommandós játékot, meg rally-t... szar volt...

    hari seldon

    Előbb-utóbb nekem is rá kell szánnom magam, mert már van egy-két exkluzív cím, ami érdekelne, pl. az Alan Wake ugye, a Gears of War 2, és a God of War széria, persze állati jó, hogy ezekhez már kapásból két konzol kell... :W

    De szerintem akkor fog megtörni a jég amikor majd egy nagynevű RPG csak konzolra fog kijönni... remélem sohasem fog megtörténni. (Egy X360 exkluzív Witcher vagy Mass Effect eléggé ki tudna borítani.... :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

  • julius666

    addikt

    válasz bLaCkDoGoNe #53 üzenetére

    A fejtegetésed a "zemberekről akik sajnálják a pénzt konzolra" pedig rossz általánosításokból hibás következtetéseket von le, és mint ilyen, nevetséges.

    Én nem általánosságban beszéltem, hanem a Prohardver lapcsalád fórumainak látogatóiról, akik között - talán nem lesz meglepő amit mondok - nagy arányban vannak informatika közeli emberek, akiknek úgyis izom gépük van/lesz. Azoknak, akiknek elég egy P4-es, mert max iwiwre meg ofiszra használják, árban már lehet jobban jönnek ki egy konzollal mint egy új géppel. Csakhogy ők kis eséllyel járnak fel ide kommentelni.
    A "konzollal olcsóbb játszani" állítást akartam csupán megcáfolni, ez így nem mindenkire igaz. Illetve kifejezni a véleményemet a "jaj már megint sírnak a PC-sek, ahelyett hogy ők is konzolt vennének" attitűddel kapcsolatban.

    A "konzol vagy a pc a jobb" vitába nem akartam pedig beszállni, az teljesen szubjektív, egyéni preferencia kérdése. Én csak egy tévhitet próbáltam megcáfolni.

    Legközelebb légy szíves jobban elolvasni mások hozzászólásait, mielőtt hibás következtetéseket vonsz le, és mint ilyen, nevetséges megnyilvánulást teszel. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák